Sports-Tourist
Profesjonalna obsługa podróży
od 1957 roku z Wami!
Gdynia: +48 58 621 91 64
Łódź: +48 42 636 10 61
Biuro zarządu: +48 22 621 11 62
O nas

W 1957 r. przy Polskim Komitecie Olimpijskim zostało utworzone Biuro Turystyki Sportowej Sports-Tourist, mające rozwijać swoją działalność wśród klubów sportowych i sympatyków sportu.

Początkowy zakres działalności firmy znacznie zwiększył swój zasięg i w szczytowej fazie rozwoju obejmował wiele gałęzi aktywności; organizowano turystykę wyjazdową i przyjazdową, pracownicy zapewniali transfery klientom indywidualnym i zorganizowanym grupom podróżników. W ofercie firmy znaleźć można było wycieczki autokarowe, lotnicze a nawet rejsy oceaniczne. Dziś firma działa w trzech oddziałach; w Gdyni, Łodzi i Warszawie.

 

Sports-Tourist jest certyfikowanym przedsiębiorcą turystycznym zarejestrowanym w Polskiej Izbie Turystyki. Jesteśmy członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Transportu Powietrznego (IATA). Aby zadbać o Państwa bezpieczeństwo w czasie podróży korzystamy z usług Uniqa TU S.A., która udziela gwarancji ubezpieczeniowych dla Sports-Tourist.

Pośredniczymy w sprzedaży biletów lotniczych, autokarowych, promowych. Zajmujemy się także organizacją indywidualnych wycieczek. Pośredniczymy w planowaniu i realizacji podróży krajowych i zagranicznych. Znajdziemy dogodne rozwiązanie dla osób poszukujących wypoczynku, jak również zainteresowanych zwiedzaniem i aktywnym wypoczynkiem.

Swoim doświadczeniem wspieramy także liczne firmy i instytucje, aranżując ich podróże służbowe i współorganizując konferencje oraz spotkania biznesowe.

 

W niedzielę 8. października 2017 r. mieliśmy ogromną przyjemność świętować jubileusz 60 lat istnienia Sports-Tourist.

Dziękujemy za dobre słowa i przychylność wszystkim, którzy przybyli by dzielić z nami radość tej rocznicy i z nadzieją patrzeć w przyszłość.

 

Print Friendly, PDF & Email
Skontaktuj się z nami
Sports-Tourist

Gdynia

ul. Starowiejska 35
info@sports-tourist.gdynia.pl
58 621 91 64 | 58 621 77 34

Łódź

ul. Zielona 15
lodz@sports-tourist.com.pl
42 636 10 61

© Copyright 2014-2015 SPORTS-TOURIST. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: WEBPC-GROUP